Mobilny skup palet Kutno

Skupujemy palety wszelkiego typu w Kutnie i okolicach. Palety EURO EPAL, przemysłowe, jednorazowe o wymiarach 1200×800, a także niestandardowe palety o innych wymiarach.

Nasz mobilny skup palet Kutno to świetna okazja do zarobieniu gotówki za swoje używane lub uszkodzone palety. Skupujemy wszystkie rodzaje palet, odbieramy je własnym transportem. Jesteśmy zainteresowani także złomem paletowym. Możemy również wymienić Twoje stare palety na palety, które są po gruntownej renowacji i mogą Ci służyć przez lata.

Co możesz zyskać dzięki naszemu mobilnemu skupowi palet w Kutnie?

Pozbędziesz się palet

Możesz pozbyć się palet używanych, które posiadasz. Jesteśmy także zainteresowani paletami uszkodzonymi czy poszczególnymi elementami palet.

Otrzymasz gotówkę

Za wszelkiego rodzaju palety płacimy gotówką na miejscu. Możesz zarobić na niepotrzebnych i zajmujących miejsce paletach w Twoim garaży czy firmie.

Odbieramy palety

Jeśli mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego lub łódzkiego, nie musisz martwić się o dowiezienie palet do naszej siedziby. Nasi pracownicy przyjadą własnym transportem i odbiorą od Ciebie palety.

Sprzedaj nam swoje palety w Kutnie

Nasza firma to renomowany i znany w Kutnie punkt skupu i sprzedaży palet w. Niezależnie od tego, czy posiadasz drewniane palety ze znanego większości producentom standardu EURO EPAL, palety przemysłowe czy jednorazowe, a także niestandardowe palety, wykonywany przez inne firmy na zamówienie, już dziś możesz je nam sprzedać.

Twoje palety, jeśli nie są w najlepszym stanie, zostaną poddane renowacji i trafią na rynek wtórny, jako produkt, który będzie służył innym przedsiębiorcom jeszcze przez długi czas. Możesz pozbyć się problemu, usuwając niepotrzebne palety ze swojego magazynu czy garażu. Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i prywatnych właścicieli domów w Kutnie i okolicach, którzy posiadają mniejsze liczby używanych palet.

Zadzwoń do nas już dziś i dobijmy targu nawet w ciągu jednego dnia!

Sprzedaż i renowacja używanych palet Kutno

Co ważne, nasza firma zajmuje się także profesjonalną renowacją palet w Kutnie. Oznacza to, że jeśli posiadasz używane i wysłużone palety, możesz je do nas przywieźć, a my je naprawimy i oddamy palety po kompleksowej renowacji, które mogą Ci służyć jeszcze przez lata. Po pierwsze dbasz o swój portfel, bo odnowienie palet jest o wiele tańsze niż zakup nowych, ale też o środowisko naturalne, bo palety w Kutnie nie są poddawane utylizacji, tylko odnowione trafiają ponownie na rynek.

Jeśli po raz pierwszy Twoja firma znalazła się w potrzebie użycia palet, oczywiście zajmujemy się także sprzedażą palet używanych Kutno.

Mobilny skup palet blisko Ciebie w Kutnie!

Chcesz sprzedać używane palet w Kutnie? Czy wiesz, że nasz mobilny skup palet kupuje używane palety drewniane do renowacji od korporacji, lokalnych firm i a także prywatnych osób na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego? Jeśli chcesz sprzedać sprawne (lub nadające się do naprawy) palety, oferujemy uczciwą cenę rynkową. Kupujemy używane palety EURO EPAL, palety jednorazowe, przemysłowe i inne popularne rozmiary palet w różnych gatunkach. Dojeżdżamy na miejsce i odbieramy od Ciebie wskazane i ustalone ilości palet i płacimy za nie gotówką.

Mobilny skup palet Kutno angażuje się w ochronę zasobów naturalnych naszej planety – oraz finansów Twojej firmy. Odsprzedaż palet w Kutnie pozwala zaoszczędzić pieniądze na wiele sposobów, takich jak:

  • Zmniejszenie opłat za wynajem śmietników i składowanie odpadów
  • Stworzenie dodatkowego źródła przychodów dla Twojej firmy
  • Mniejsze wymagania ogólne i niższe koszty obsługi.

W ciągu ostatniego ćwierćwiecza poczyniono wielkie postępy w zakresie ograniczania, ponownego wykorzystywania i renowacji produktów paletowych w celu poprawy stanu środowiska i zmniejszenia ilości odpadów wysyłanych na składowiska.  Drewniane palety zostają wycofane z naszych składowisk, są ponownie wykorzystywane i poddawane renowacji, do momentu, do którego nie będą już w stanie spełniać wymagań dotyczących jakości palet określone przez standardy branżowe.

Sprzedaż palet do renowacji Kutno

Oprócz oczywistych korzyści środowiskowych ze sprzedaży drewnianych palet do renowacji, istnieją znaczne zachęty finansowe  podtrzymujące ruch w firmach takich jak nasza. Regenerowane palety Kutno są nie tylko tak samo wytrzymałe i niezawodne jak nowo budowane, ale są również oferowane w niższej cenie. Zarządzanie paletami i innymi odpadami transportowymi to nie tylko społecznie odpowiedzialne zachowanie korporacyjne, ale także mądre zachowanie firm.